головнановинипошукредакціяконтакти
пошук по сайту
Збірка до 15-річчя українського гуманітарного ліцею Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка
Автор: Сазоненко Ганна
кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Збірка до 15-річчя українського гуманітарного ліцею Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка

Збірка підготовлена за матеріалами Міжнародного літературного симпозіуму «Блакитні вежі золотого Слова». До неї увійшли твори відомих письменників, науковців, учителів, випускників, учнів ліцею та учасників Міжнародного літературного симпозіуму «Блакитні вежі золотого Слова». Це справжнє єднання у творчому злеті майстрів Слова і юних обдарувань ХХІ століття.
Ця збірка є неповторним, оригінальним творчим доробком тих, кого об’єднали «Блакитні вежі золотого Слова». Це видання в котре засвідчує, що Українське Слово, як і багато років тому ,пульсує, множиться і дихає у душах, серцях і вторах юних митців.
Змістова частина цієї збірки презентує найкращі твори учнів-переможців Міжнародного літературного симпозіуму в різних номінаціях (поезія, проза, драматургія, фольклор, творчий переклад), окремо представлено творчість учителів, учнів та випускників Українського гуманітарного ліцею.
Дуже приємно, що в наш нелегкий час, коли українська мова ігнорується громадянами нашої держави, часто-густо нехтується й оминається засобами масової інформації, спекулюється політиками, знаходяться невтомні ентузіасти, одержимі красою і багатством українського Слова, що мають почуття власного обов’язку, власної відповідальності за долю рідної мови.

...


Звернутися до повного тексту статті  |  Звернутися до версії для друку

Скачати файл в форматі PDF
Оцінка змісту статті:
Ваша суспільна належність:
Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet