головнановинипошукредакціяконтакти
пошук по сайту
Привітання.
Автор: Удовенко Геннадій
Голова комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин, міжнаціональних відносин
Вельмишановний Петре Петровичу!

Щиро і сердечно з почуттям великої шани і поваги вітаю Вас з славним ювілейним Днем народження - 75-річчям!
Цю знаменну подію Вашого життя Ви зустрічаєте у розквіті життєвих і творчих сил, сповнених невичерпної енергії, як визначний вчений, педагог, громадський діяч, чия праця завжди слугує інтересам українського народу. І Ваш життєвий шлях є цьому підтвердженням. По-справедливості можна зазначити, що він є яскравою сторінкою духовного життя нашого народу.
Як справжній син свого народу Ви мужньо і сміливо ще за часів тотального режиму проголосили і послідовно впроваджуєте українську національну ідею, як основоположну в побудові незалежної демократичної соборної Української держави.
Кожен крок Вашої науково-педагогічної і громадської роботи пройнятий глибокою тривогою за долю українського народу, його мову, національну культуру, освіту, науку Проголошена Вами українська національна ідея стала тим стрижнем, який об'єднав навколо Вас однодумців, українських патріотів, достойників українського національного відродження, центром якого стали заснований Вами Науково-дослідний Інститут українознавства, наукова школа сучасного українознавства, що сьогодні широко знані в нашій державі та зарубіжжі.
Ви є автором багатьох наукових досліджень, монографічних праць, книг, підручників і хрестоматій.
Ваша турбота про молоду парость засвідчується у діяльності заснованих Вами гуманітарних ліцеїв та гімназій. За Вашою участю створено п'ять філій Інституту українознавства та мережа українознавчих освітніх на наукових центрів як в Україні, так і за її межами.
Ми вдячні Вам за співпрацю з нашим Комітетом, спрямовану на відтворення історичної справедливості, національного відродження, духовного збагачення, утвердження в нашому суспільстві миру і злагоди.
Я завдячую долі за можливість співпрацювати з Вами у сфері забезпечення конституційних прав громадян на освіту, національно-культурних потреб. Вірю у продовження нашої співпраці. Тому можете і надалі розраховувати на мою дієву підтримку.
Нехай кожен день дарує Вам радість життя, любов рідних і близьких, повагу і вдячність людей.
Зичу добрих і щедрих ужинків на ниві науково - педагогічної діяльності в ім'я процвітання України.
Бажаю міцного здоров'я і щасливої Долі на добрі, благословенні літа.
З роси і води!
З глибокою повагою,
Голова Комітету І.Й.Удовенко


...


Звернутися до повного тексту статті  |  Звернутися до версії для друку

Скачати файл в форматі PDF
Оцінка змісту статті:
Ваша суспільна належність:
Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet