головнановинипошукредакціяконтакти
пошук по сайту
Привітання
Автор: Ніколаєнко Станіслав
Міністр освіти і науки України
Вельмишановний Петре Петровичу!

Україна знає Вас як науковця, педагога, громадського діяча, який відстоює, сповідує і захищає національні ідеали, цінності й чесноти.
Вам належить світла ідея відродження українознавства як окремої галузі, філософії та методології сучасної освіти, науки і виховання на порозі XXI століття.
Впродовж десятиліть не стояли Ви і осторонь питань реформування української освіти. Саме Вам належить розробка і впровадження ряду актуальних і ґрунтовних концепцій, серед яких «Концепція національної системи освіти», «Концепція школи нової генерації - Української національної школи-родини», «Концепції навчальної дисципліни «Українознавство».
Доктор філологічних наук, професор, дійсний член АН ВШ України, академік Української Вільної академії наук (Нью-Йорк), лауреат Міжнародної премії імені Гердера, Ви пройшли довгий і складний шлях - від декана філологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка до директора Науково-дослідного інституту українознавства МОН України.
Інститут українознавства під Вашим керівництвом налагодив творчі зв'язки з українознавчими центрами багатьох країн світу. За Вашою ініціативою створено Асоціацію та Міжнародну координаційну Раду з питань українознавства.
Результати фундаментальних досліджень у галузі українознавства представлені в десятках монографій і сотнях статей, що опубліковані у вітчизняних і зарубіжних виданнях.
Науково-дослідний інститут українознавства став ініціатором і організатором проведення щорічних міжнародних науково-практичних конференцій, конгресів, які згуртовують наукову та педагогічну громадськість не лише України, але й української діаспори.
Міністерства освіти України у Вашій особі має духовного речника, патріота, що вміло і сміливо поєднує національні традиції зі світовим педагогічним досвідом. Українська і світова науково-педагогічна спільнота завдячує Вам за подвижницьку інтелектуальну працю, за високий статус Українця, що гідно підносить свій голос від імені рідного народу, презентуючи таким чином Україну в світі.
Дякуючи Вам за багаторічну науково-педагогічну діяльність, з нагоди ювілею Міністерство освіти України зичить Вам наснаги, світлої долі, здоров'я й добробуту, родинного тепла й людського щастя.
З глибокою повагою,
Міністр С.М. Ніколаєнко

...


Звернутися до повного тексту статті  |  Звернутися до версії для друку

Скачати файл в форматі PDF
Оцінка змісту статті:
Ваша суспільна належність:
Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet