головнановинипошукредакціяконтакти
пошук по сайту
Вітання з нагоди 10-річчя інституту українознавства
Автор: НДІУ
Науково-дослідний інститут українознавства

Вітання з нагоди 10-річчя інституту українознавства

Дорогі друзі!

Комітет Верховної ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин щиро вітає Вас із знаменним ювілеєм – 10-літтям заснування Вашого Інституту!
Глибоко символічним є те, що Інститут Українознавства створений майже одночасно з проголошенням незалежності України. знаний нині у всьому світі, він став одним з інтелектуальних центрів відродження української нації, її історії, духовності та ідеології, захисту та утвердження державної української мови.
Незмінно очолюваний видатним ученим-українознавцем та літератором, професором, академіком, Заслуженим працівником освіти України – Кононенком Петром Петровичем, Ваш Інститут згуртував навколо свого власного колективу справжню когорту кращих, патріотично налаштованих наукових та освітянських кадрів, які вносять неоціненний вклад у збагачення нашої національної скарбниці знань і духовності.
Зичимо Вам, дорогі друзі, нових творчих успіхів, вагомих здобутків на благо незалежної України!

З глибокою пошаною,
Голова комітету Верховної Ради
України з питань прав людини,
національних меншин
і міжнаціональних відносин,
Голова Народного Руху України Г.Удовенко

Високоповажний пане Петре!
Прийміть наші найщиріші привітання з нагоди 10-річчя існування очолюваного Вами науково-дослідного Інституту українознавства.
Знаменно, що вік Вашого інституту збігається з віком незалежної України. Науковий доробок Вашого інституту добре знаний у науковому світі. Створені Вами підручники, книги, довідники, хрестоматії лягли в основу нової "національної доктрини розвитку освіти і науки" в Україні. Наукові конференції, які проходять під егідою Вашого інституту, свідчать про посилений інтерес науково-педагогічного світу до проблем українознавства.
Бажаємо Вам, пане Петре, і співробітникам очолюваного Вами інститут творчого натхнення, успішного підкорення нових наукових вершин, миру, злагоди й благополуччя. Нехай Ваша діяльність примножує добро і славу України.

З повагою,
ректор Національного Авіаційного Університету,
доктор технічних наук,
професор, заслужений діяч науки і техніки В.П.Бабак

Вельмишановний Петре Петровичу!
Від імені Вченої ради та особового складу Військового гуманітарного інституту НАОУ прийміть щирі вітання з нагоди 10-ї річниці утворення Науково-дослідного інституту українознавства!
Час, що минув, підтвердив доцільність і виправданість появи такої інституції. Поява її об’єктивно диктувалася викликами часу, які поставали перед українським народом і його державою.
Від щирого серця бажаємо вашому колективу добра і злагоди, оптимізму і наснаги, успіхів у плідній праці на благо процвітання рідної України, нехай завжди з вами будуть невичерпана енергія і сила духу, а віра, помножена на професійність, завжди буде джерелом вашого творчого довголіття!

Зі святом вас, шановні друзі!
З глибокою повагою,
Начальник Військового гуманітарного інституту
Національної академії оборони України
генерал-майор Л.Ріпа

Грамота

Генерал-майору козацтва Кононенку Петру Петровичу
за активну участь у становленні українознавства в Україні і з нагоди 10-річчя Інституту українознавства Міністерства освіти і науки України
верховний отаман Козацтва України генерал-полковник козацтва
А.Попович

Верховинська райдержадміністрація і районна рада Івано-Франківської області, Асоціація керівників органів місцевого самоврядування регіону Гуцульщини, Всеукраїнське об’єднане товариство "Гуцульщина" щиросердечно здоровлять колектив Науково-дослідного Інституту українознавства Міністерства освіти і науки України З 10-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ІНСТИТУТУ та бажають йому плідної наукової праці на благо незалежної української держави.
За 10-річний час свого функціонування Інститут, очолюваний ученим, лауреатом Міжнародної премії ім. Й.Г.Гердера П.П.Кононеком, вніс чималий вклад в розвиток такої важливої і необхідної для розбудови нашої незалежної держави науки, як українознавство, і став відомим не лише в Україні, а й багатьох державах світу.
Створення у Верховині Івано-Франківської філії цього ж Інституту, у серпні 1993 року, стало важливою подією в суспільно-культурному життя Гуцульщини, яка раніше, як відзначав відомий український п...


Звернутися до повного тексту статті  |  Звернутися до версії для друку

Скачати файл в форматі PDF
Оцінка змісту статті:
Ваша суспільна належність:
Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet