головнановинипошукредакціяконтакти
пошук по сайту
Семенюченко Олексій - Презентація книги Петра Кононенка “Національна ідея, нація, націоналізм”

У Національній спілці письменників України відбулася презентація книги академіка, професора, директора Науково-дослідного інституту українознавства П. П. Кононенка “Національна ідея, нація, націоналізм”. Вечір благословили тріо “Золоті ключі” у складі народних артисток Валентини Короті-Ковальської, Марії Миколайчук, Ніни Матвієнко – Героя України, а народний артист України, професор Анатолій Мокренко приєднався до них під час виконання другої пісні і вніс своєрідний колорит до свята.

читати далі »

Крижанівська Валентина - Всеукраїнський конкурс з українознавства для учнів загальноосвітніх навчальних закладів україни завершено

27-28 квітня 2006року в місті Києві Науково-дослідним інститутом українознавства Міністерства освіти і науки України проведено IV етап Всеукраїнського конкурсу з українознавства для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

читати далі »

Чорногуз Олег - Благочестиві, або провінційне фарисейство

Розмова з письменником Олегом Чорногузом з нагоди виходу в світ семитомного видання його творів

читати далі »

Ковпак Людмила - Рецензія

На монографію кандидата історичних наук Л.В.Ковпак “Соціально-побутові умови життя населення України в другій половині ХХ ст. (1945 –2000 рр.)”

читати далі »

Горлач Леонід - Поезії

читати далі »

Ярошинський Олег - У науково-дослідному інституті українознавства (Інформація про наукову роботу за 2005 рік)

Відповідно до завдань, поставлених Кабінетом Міністрів України (Постанова № 1003 від 21.06.2000 р.) та Міністерством освіти і науки України (Наказ Міністра № 340 від 27.07.2000 р.), Науково-дослідним інститутом українознавства виконана значна організаційна та науково-методична робота щодо забезпечення системи освіти науково-методичними розробками, посібниками та іншою навчальною літературою. Водночас інститут виконує функції головного центру наукових фундаментальних і прикладних досліджень з українознавства, координації діяльності українознавчих інституцій України та зарубіжжя, а також організатора підготовки та підвищення кваліфікації кадрів українознавців для системи освіти України та українознавчих структур іноземних держав.

читати далі »

Пасемко Іван - Не стало Петра Одарченка

Здається, не так давно, у листопадовому числі “Рідної Школи” за 2003 рік (Нью-Йорк, США) широкий загал читачів на Американському континенті, в Україні та в багатьох країнах Європи з гордістю і радістю за те діаспорне українство перечитував вітальний лист від імені Шкільної Ради при Українському Конгресовому Комітеті Америки, що його підписав доктор Євген Федоренко з нагоди 100-річчя від дня народження професора Петра Одарченка.

читати далі »

Руденко Станіслав - Ностальгія...

читати далі »

Редакція журналу "Українознавство" - Пам'яті Олександра Опанасовича Любара

читати далі »

НДІУ - Для тих, хто прочитає цю унікальну збірку

На відміну від Вас, я її вже прочитав і заздрю Вам. Бо попереду маєте чарівні хвилини подиву і щастя. Боже. Скільки ж у нас підростає неймовірно талановитих і красивих українців!..

читати далі »

Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet