головнановинипошукредакціяконтакти
     Рік: 2013   Число: #1(46)
пошук по сайту
Чирков Олег - Тут народився, жив, мріяв і творив Тарас Шевченко

Рецензія на працю «Україна шляхами великого кобзаря: туристична карта. масштаб 1:1 4500 000. – К.: ДНВП «Картографія», 2012. – 1 арк. 62х88»

читати далі »

Іванченко Оксана - Історія Хорватських русинів та українців наприкінці ХХ століття

Рецензія на книгу М. Нагірного «Хорватські русини та українці: суспільство, ідентичність, культура наприкінці ХХ століття». – Нововолинськ, 2012. – 328 с.

читати далі »

Данилюк-Кульчицька Оксана - Рецензія

На монографію М. Мушинки «Володимир Гнатюк. життя та його діяльність в галузі фольклористики, літературознавства та мовознавства». – Тернопіль, 2012. – 382 с.

читати далі »

Гримич Марина - Українці на Апеннінському та Піренейському півостровах

Рецензія на монографію Оксани Годованської «Новітня українська діаспора: трудові мігранти в Італії, Іспанії та Португалії». – Львів, 2011)

читати далі »

Гоян Ярема - «Своїй любій українській нації»

Слова «Своїй любій українській нації» М. Шашкевич вивів 2 грудня 1836 р. у записці німецькою мовою до цензури як прохання дозволити надрукувати підручник – «Читанка для діточок в народних училах руських»...

читати далі »

Борисенко Валентина - Нове слово про традиційну культуру українців Подунав’я

Рецензія на книгу В’ячеслава Кушніра «Господарсько-побутова адаптація українців Південно-Західного степу і Нижнього Подунав’я (друга половина ХІХ – середина ХХ ст.)». – Одеса: КП ОМД, 2012. – 192 с.)

читати далі »

Краснодемська Ірина - Методологічні, історіографічні, історіософські проблеми сучасного українознавства

За працями доктора історичних наук, професора Я.С. Калакури

читати далі »

Іваницький Анатолій - Неотрадиція як цілісний культурний феномен

Рецензія на монографію Алли Гоцалюк «Неотрадиціоналізм в культурних практиках України». – Київ: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, 2012. – 360 с.

читати далі »

Науменко Лідія - Персональна виставка Алли Козолій

29 січня 2013 р. при відділі культури і туризму Васильківської районної державної адміністрації відбулася презентація виставки робіт Алли Іванівни Козолій, майстрині із села Здорівка Васильківського району, що на Київщині.

читати далі »

Гримич Марина - Презентація книжок ННДІУВІ у Франції

З 21 до 25 березня 2013 р. у Парижі пройшов традиційний Салон книги (Salon du livre). Це одна з найпрестижніших у Європі культурних акцій, де автори презентують свої твори, видавці ведуть переговори між собою щодо авторських прав, відбуваються різні презентації і зустрічі...

читати далі »

Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet