головнановинипошукредакціяконтакти
     Рік: 2011   Число: #3(40)
пошук по сайту
Кононенко Петро - Ріка життєвої правди

Цього року у видавництві «Довіра» вийшла книга художніх творів, у якій містяться: роман «Піраміди невидимі» (перше видання вийшло 2003 р.), повість «Червона Атлантида», новели-фрески «Щастя Юлії», «Версія нецензурована», «Kaiserin Elisabet», «Антикваріат». Із попереднім словом «Життєва правда» Бориса Олійника. Автор – Анна Герман.

читати далі »

Кононенко Петро - На бистрині ріки життя

Ім’я Ганни Герман відоме. Ім’я талановитої людини, журналіста, письменниці і державно-політичного діяча, бо все її життя – на бистрині великої, бурхливої Ріки Життя. З її Буттям, активною волею, очевидними діяннями й реальними мріями і таємницями. Тому й не затухаючий інтерес: в чому секрети цього феномена людини?

читати далі »

Головай Ірина - Український гуманітарний ліцей – ровесник незалежної України

2011 – знаковий рік для України. Вшановуючи 20-у річницю проголошення незалежної Української держави, кожен свідомий українець замислюється над здобутками, прорахунками та перспективами власної країни...

читати далі »

Пасемко Іван - Вшанування генія української культури

«Ганнина Пустинь» в Оленівці 9 серпня 2011 р. зустрічала гостей з Чернігівщини, особливо з Борзнянщини, Києва, Тернополя, Мукачевого, навіть з Москви, які відзначили тут урочисто й величаво 192-у річницю від дня народження Пантелеймона Куліша (1819 – 1897).

читати далі »

Фігурний Юрій - Фахове і фундаментальне дослідження праісторії України й українців

Рецензія на книгу В. Барана і Я. Барана «У пошуках джерел українського народу. Вибрані наукові праці». – К.: ННДІУ, 2011. – 800 с.

читати далі »

Фігурний Юрій - «…Звідки пішла руська земля, і хто в ній почав спершу княжити, і як руська земля (держава) постала?»

Рецензія на монографію Шостак М.В. «Основні теорії утворення Київської Русі в українознавчих дослідженнях ХХ–ХХІ століття». – К.: ННДІУ, 2011. – 142 с.

читати далі »

Процюк Анна - До 145-річчя Володимира Леонтовича

Відбувся літературний вечір, присвячений 145-ій річниці від дня смерті українського письменника, культурно-громадського та державного діяча і мецената Володимира Леонтовича.

читати далі »

Редакція журналу "Українознавство" - Пісенний світ українознавства

Науково-популярне видання «Пісенний світ українознавства. Збірник народних, календарно-обрядових, дитячих та авторських пісень» з нотами, упорядником, автором передмови та коментарів до розділів якого є Валентина Коротя-Ковальська, старший науковий співробітник Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії МОН молоді та спорту України, відмінник освіти України, народна артистка України, має на меті показати духовне обличчя України як українознавчу категорію пізнання самого себе і навколишнього світу.

читати далі »

Архів
Новини
Увага! Щоби дізнатися, які статті з'являться наступного тижня, натисни тут.
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?LiveInternet